Domovní a bytová instalace

V oblasti bytové a domovní instalace zajišťujeme následující služby:

 • kompletní rozvod elektrické energie
 • servis elektroinstalace
 • elektrospotřebiče
 • osvětlení budov
 • elektroinstalace v nábytku
 • kompletní instalace pro kuchyňské linky
 • rozvaděče
 • přípojky a přihlášky k odběru
 • hromosvody

Kompletní rozvod elektrické energie

Pokud stavíte, rekonstruujete nebo pouze opravujete elektroinstaci ve svém domově, jsme tu pro Vás. Společně s vámi prokonzultujeme vaše požadavky na umístění zásuvek nebo další specifika. Následně naši zkušení a profesionální technici zajistí kompletní kabelové rozvody a v případě potřeby instalaci přístrojů ve Vašem rodinném domě, bytě, chatě, garáži nebo v podobném typu budov.

Servis elektroinstalace

Není nic horšího než když vám nejde v domě elektřina, vy zrovna potřebujete pracovat nebo odpočívat u televize a při tom Vám nejde proud. Pokud je takovýto problém nebo další problém s elektroinstalcí přímo u vás, jsme připraveni zasáhnout. Pro rychlý a kvalitní servis Vaší instalace, je potřeba kontaktovat odborného pracovníka. Neodborný servis je nebezpečný pro Vás i Vaše okolí.

Elektrospotřebiče

Elektro spotřebiče se v dnešní době stávají opravdu téměř spotřebním zbožím, které se neustále vyvíjí, ovšem také mnohem méně vydrží. Právě takovýmito a dalšími problémy se zabýváme.

V případě nové elektrospotřebiče zajistíme jeho správné zapojení. Při poruše pak zařídíme servis nebo potřebnou revizi. Pokud je to s vaším elektrospotřebičem opravdu špatné, nezapomeňte, že všechen elektroodpad by měl být ekologicky zlikvidován. Od toho jsme tady právě my a zajistíme také likvidaci všech typů domovních i průmyslových spotřebičů.

Osvětlení budov

Osvětlení budov vám zajistí nejen estetické vylepšení a lepší viditelnost v jejím okolí, ale také tím zmenšíte riziko páchání nekalých činností. U nás dostanete komplexní služby od návrhu a výpočtu až po montáž osvětlení všech typů budov. Odbornost a zkušenosti techniků jsou důležitým aspektem pro montáž a dimenzování osvětlení. U osvětlení nezáleží pouze na designu světel, ale také svítivosti, umístění a správné montáži. Důležitým aspektem je také úspora energie.

Elektroinstalace v nábytku

Montáž spotřebičů a osvětlení do nábytku podléhá přísným pravidlům z důvodu nebezpečí požáru. V okolí elektroinstalace a elektrospotřebičů se mnohdy teplota vzduchu pohybuje ve vyšších hladinách a v závislosti k nesprávnému zapojení by mohlo dojít například ke zkratu, což by mohlo vést k fatálním následkům. Nehledě na to, že zvýšená teplota v okolí většiny spotřebičů přispívá k jejich předčasnému odchodu do věčných lovišť. Proto by měl tyto spotřebiče vždy montovat zkušený technik. Naše firma má s takovouto montáží bohaté zkušenosti.

Kompletní instalace pro kuchyňské linky

Kvalitní spotřebiče a osvětlení je důležitou součástí každé kuchyně. Správné zapojení spotřebičů a osvícení pracovní plochy je důležité pro bezpečnost Vaší rodiny. Zde totiž platí podobná nebo dokonce přísnější pravidla než u klasických spotřebičů v nábytku, jelikož se v kuchyni většinou opravdu pracuje s elektro spotřebiči, které se zahřívají podstatně více a tím se možnost vážné nehody v závislosti na špatné elektroinstalaci rapidně zvyšuje.

Rozvaděče

Bezpečnost, bezpečnost, bezpečnost! Při zapojování a manipulaci s rozvaděčem se opravdu nevyplácí riskovat, pokud nejste skutečně z oboru. Pracuje se zde totiž většinou s proudem o napětí 230V. Navíc může při chybě dojít ke zničení drahé elektroniky a elektrovybavení v domě či bytě. Proto jsme tady my, abychom navrhli a vyrobili rozvaděče dimenzované pro váš byt či dům, dle všech platných norem. Prohlášení o shodě, které je důležité pro každý rozvaděč.

Přípojky a přihlášky k odběru

Instalujeme přípojky pro odběr elektrické energie. Pro mnohé zákazníky je řešení s dodavatelem energie obtížné, mi vyřešíme za zákazníka veškeré problémy a papírování s tímto připojením a úpravami.

Hromosvody

Hromosvody (správným jménem bleskosvody) chrání veškeré budovy od zasažení bleskem, který jakožto paprsek obrovského napětí ničí veškerou elektroinstalaci a je také životu nebezpečný. Často také zasažení bleskem zapříčiní vznik požáru. Ochrana před bleskem je tedy důležitým prvkem pro bezpečí Vašeho domova. Zajímavostí pro vás může být, že pojišťovny takováto opatření v případě pojištění nemovitostí striktně vyžadují.

Struktura hromosvodu
 • jímací soustava - jedná se vlastně o část (mříž, tyč, hřeben, atd.) zachycující blesky, která se umisťuje podle daných pravidel na nejvyšší místa budov
 • svody - používají se vodiče různých typů které svedou blesk od jímače k uzemění
 • uzemění - samotné zakončení hromosvodu, které blesk uzemní do země nebo základového betonu stavby

Potřebujete pomoci, poradit nebo potřebujete využít našich služeb? Kontaktujte nás.